Vrijdag 1 september opent Aziatische foodbar DOI DOI, op wandelafstand van Nieuw Zuid. Met haar opvallende designs en flashy kleurtjes, is DOI DOI een zaak die zeker in ’t oog springt in het Antwerpse straatbeeld!
DOI DOI omschrijft zichzelf als een ‘All day Asian foodbar’, waar je van ’s ochtends tot ’s avonds terecht kan voor heerlijk gerechten uit de Aziatische keuken. Het interieur werd ontworpen door het bureau Ace and Spaces, die al heel wat projecten over de wijde wereld uitvoerden. De inspiratie voor het niet-alledaagse design kwam voort uit hippe zaken in Hong Kong en Bangkok.
Naast ontbijten en lunchen, kan je er enkele avonden per week terecht om heerlijk te aperitieven met Aziatische tapas & cocktails. De aanraders op de kaart zijn de rice paper rolls en hun Vietnamese Banh Mi sandwich. Daarbovenop worden de dim sums huisgemaakt. Om de dorst te lessen zijn de non-alcoholische komkommer-munt mocktail en butterfly flower ice tea een aanrader, of de Lazy Red Cheeks cocktail!
Meer info over DOI DOI vind je hier.